Elegant 4Br Villa
Elegant 4Br Villa Cabo San Lucas, som ligger 2 km fra Iglesia De Nuestra Senora Pilar, har Wi Fi i hele ejendommen. Gæsterne vil sætte pris på nærhed til Diamante Golfbane, som er 900 meter derfra.
Du kan komme til Pedregal de Cabo San Lucas om få minutter i bil.
Værelserne på dette sted indeholder en balkon, kaffe- og tefaciliteter, højhastigheds internet, samt en mikrobølgeovn, el elkedel og køkkenudstyr. På badeværelset er der separat toilet og en bruser.
- Lokale seværdigheder
- Skypool4839 km
- Playa del Amor3280 km
- Playa Santa Maria3120 km
- Playa El Chileno2875 km
- La Playita2781 km
- HGSMF 26 Cabo San Lucas4935 km
- Diamante Golfbane519 km
- Playa El Medano3246 km
På hotellet
General
- Internetadgang
Måltider og drinks
- Kedel
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Te- og kaffefaciliteter
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🕌
Hvad er de mest berømte turistattraktioner i nærheden af det 4-stjernede Elegant 4Br Villa hotel?
Pedregal de Cabo San Lucas samt Iglesia De Nuestra Senora Pilar er blandt de bedst bedømte steder, der er tilgængelige henholdsvis 10 og 5 minutters kørsel fra det 4-stjernede Elegant 4Br Villa hotel. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i et Elegant 4Br Villa hotel?
Kunder bør tjekke ud fra et Elegant 4Br Villa hotel ved 10:00. - 📧
Tilbyder det Elegant 4Br Villa hotel en trådløs internetforbindelse?
Ja, det Elegant 4Br Villa hotel tilbyder Wi-Fi i hele ejendommen. - ❓
Finder jeg en arbejdsplads på mit værelse i hotellet?
Ja, skrivebord er tilgængeligt i nogle værelser på hotellet. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder det 4-stjernede Elegant 4Br Villa hotel?
Der er en swimmingpool på det 4-stjernede Elegant 4Br Villa hotel.